Temmuz 2021 Netflix Takvimi | Yerli Film Geliyor

Temmuz 2021 Netflix Takvimi ❗✌

1 Temmuz-Audible / Engel Tanımayan Başarı

Spor Filmi-38 dakika

Konusu:

İşitme engelliler lisesine giden ve arkadaşlarının intiharıyla sarsılan bir futbolcu , ailesi ile uğraşırken hem de son mezunlar günü maçına hazırlanır.

2-9-16 Temmuz/ Korku Sokağı Üçlemesi

Konusu:

1994 yılında bir grup genç, yaşadıkları kasabaya yüzlerce yıldır musallat olan lanetli olayların birbiriyle olan bağlantısını ve sıradaki kurbanların kendileri olabileceğini keşfeder.

2 Temmuz- The 8th Night

Gerilim – Güney Kore yapımı film

Konusu:

Film daha önce başkaları tarafından hapsedilmiş olan “kötülüğün” yerinden çıkarak tekrar canlanmasıyla kötülüğe karşı hayatta kalmaya çalışanların mücadelesini konu ediniyor.

8 Temmuz- Resident Evil: İnfinite Darkness

Anime/Aksiyon

Konusu:

Beyaz Saray’daki gizli Başkanlık dosyalarına erişim sağlandığının anlaşılması üzerine bir grup federal ajan ,olayı araştırmak için Beyaz Saray’a davet ediliyor. Ancak ışıklar aniden kapandığında ekip , zombilerle karşı karşıya kalıyor.

9 Temmuz-Atypical/ 4.sezon

Konusu: Otizmi olan Sam 18 yaşına gelmiş ve kendi yaşıtları gibi yaşamak, bağımsız bir birey olmak istemektedir. Terapisti Julia ile her şeyi paylaşan Sam bu düşüncesini de paylaşır. Julia ona bir kız arkadaşı olabileceğini onun da aşık olabileceğini söyler. Bunun üzerine Sam arkadaş arayışına girer. Ailesi ise onun büyüdüğünü kabullenememektedir. Bu süreç tüm aile için büyük değişime yol açacaktır.

9 Temmuz-Geçen Yaz

Konusu: Film, 1996 yılında yazlıkta geçen romantik bir hikayeyi konu ediniyor.16 yaşında bir genç kız olan Deniz için bu yaz diğerlerine göre bambaşkadır. Her yıl ailesinin yazlığına giden Deniz burada gönlünü Aslı adında genç bir kıza kaptırır.

9 Temmuz- Annem Yaşasın

Konusu: Hasta annesini kurtarmak için umutsuzca çabalayan 11 yaşındaki Gunner evden kaçar ve ölümü aldatma gücüne sahip olduğu söylenen efsanevi bir adamı aramaya başlar.

14 Temmuz- My Unorthodox Life

Konusu: My Unorthodox Life katı bir Orthadoks-Musevi cemaatinin eski üyesi ve Elite World Group CEO’su olan moda devi Julia Haart’ın kişisel ve profesyonel hayatına odaklanıyor.

15 Temmuz-Never Have I Ever/2.Sezon

Konusu: Ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini konu ediniyor. Hindistan göçmeni genç bir kız olan Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine hakim olamayan Devi, bu yüzden kendini sıkıntılı durumlar içinde bulur.

16 Temmuz-Explained/ 3.Sezon

Konusu: Vox’un bu aydınlatıcı dizisi kripto paranın yükselişi, diyetlerin neden başarısız olduğu ve K-popun çılgın dünyası gibi çok çeşitli konuları derinlemesine inceliyor.

21 Temmuz-Trol Avcıları: Titanlar Yükseliyor

Konusu:

“Trol Avcıları” ,”3 Altında” ve “Büyücüler” ‘in kahramanları, Dünya’yı ele geçirip ilk haline döndürmek isteyen karanlık bir düşmanla savaşmak için güçlerini birleştirir.

23 Temmuz Sky Rojo / 2. Sezon

Konusu: Geçmiş travmalarının izlerini taşıyan üç kadın , bir genelevdeki ölümcül olayların ardından muhabbet tellallarından ve onun adamlarından kaçarak çılgın bir maceraya atılır.

23 Temmuz -Sevgilimden Son Mektup

Konusu: 1965’te yazılmış bir dizi aşk mektubu bulan bir gazeteci, gizli bir ilişkinin ardındaki gizemi çözmek için harekete geçer ve bu sırada kendisi de aşka yelken açar.

Temmuz 2021 Netflix Takvimi yazımızın sonuna geldik. Gelecek ay yeni yapımların tanıtımı ile görüşmek üzere 👣

İnstagram hesabımız için

https://www.instagram.com/yorumvizyon/ 🎉

Dizi Önerileri için tıklayınız.

Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum :)