Şubat 2021 Netflix Takvimi

Şubat 2021 Netflix Takvimi için kaydırınız.

2 Şubat – Kozmik Kid

Konusu :

Hayal gücü yüksek bir çocuk olan Kid, büyükbabası ile birlikte küçük bir kasabada yaşar. Kid’in hayatı, uzay gemisi enkazında kozmik güç yüzüklerini aktifleştirmesiyle bambaşka bir hal alır. Yüzüklerin aktifleşmesi Kid, onların yerini bildiren bildiren bir sinyal gönderir. Bu durum güç için yaşanacak savaşın da başlangıcı olur.

Tanıtımı :

3 Şubat – Ateşböceği Yolu

Konusu:

Kristen Hannah’ın aynı adlı romanından uyarlanan Firefly Lane ülkemizde “Ateşböceği Yolu” ile çok okunan kitaplar arasında yerini alıyor. Dizi konu olarak, Tully ve Kate adında iki kadının çocukluktan beri süregelen 30 yıllık dostluklarını ve bu zaman içinde beklenmedik ayrılıklarını ele alıyor.

Tanıtımı :

5 Şubat-Space Sweepers

Konusu:

2092’de uzay çöplerinin ve gerçekleşmesi zor hayallerin peşine düşen sıra dışı bir grup, masum bir insansıyı takas etmeye çalışırken korkunç sırları açığa çıkarır.

Tanıtımı:

5 Şubat – Malcolm & Marie

Konusu:

Malcolm & Marie, bir film galasından dönen film yapımcısı Malcolm ve kız arkadaşı Marie’yi takip ediyor. Galadan eve döndükten sonra Malcolm ve Marie arasında beklenmedik bir tartışma yaşanır. Geçmiş ilişkileri hakkında yaptıkları bu tartışma farklı boyutlara ulaşınca çift aşklarının gücünü sınamaya başlar.

Tanıtımı :

10 Şubat- Suç Mahalli: Cecıl Hotel

Konusu:

Joe Berlinger’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin ilk sezonunda izleyiciler Elisa Lam’in kaybolmasının ardından Cecil Hotel’in kötü şöhretinin daha da arttığına tanıklık edecek.

10 Şubat- Dünyadan Haberler

Konusu:

Amerikan İç Savaşı’nın ardından kimsesiz kalan bir kızı, yaşayan son akrabalarının yanına götürmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Kaptan Jefferson Kyle Kidd, üç savaş gören ve bunların ikisinde savaşan bir adamdır. Eşini kaybeden ve hayatta kimsesi olmayan Kidd, kasaba kasaba gezerek okuma yazması olmayan insanlara haberleri okumaya başlar. Bu sırada Kidd’in, ebeveynlerinin ölümüne neden olan bir kabile tarafından kaçırılan küçük bir kızı akrabalarına ulaştırması gerekir. Kızı, hayatta kalan son akrabalarının yanına San Antonio’ya götürmek için yola koyulan Kidd, yolculuk sırasında hem zorlu doğa şartları hem de peşlerine düşen haydutlara karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

Tanıtımı :

11 Şubat- Tehlikeli Nokta

Konusu:

Evliliklerini canlandırmak için doğa yürüyüşüne çıkan bir çift, kendilerini acımasız vahşi doğada canlarını kurtarmak üzere bilinmeyen bir avcıdan kaçarken bulur.

Tanıtımı:

12 Şubat-Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek

Konusu:

Lara Jean, hayatının en iyi yazını yaşar. Erkek arkadaşı Peter ile ilişkisi güzel bir şekilde devam eder. Bu sırada babası komşuları ile yeniden evlenmeye karar verir. Düğün hazırlıkları ile ilgilenen Lara, kardeşi Margot’ın da yaz tatili için eve gelecek olmasından dolayı ayrıca mutludur. Ancak bu yoğun tempoda Lara bir yandan da kendi hayatı ile ilgili önemli kararlar vermek zorundadır. Üniversite için evinden ayrılma durumuyla karşı karşıya olan Lara bu süreçte Peter ile ilişkisinin ne olacağı konusunda korkuya kapılır.

Tanıtımı:

15 Şubat-The Crew

Konusu:

Bir Nascar garajının ekip şefi, takımı modernize etmekle görevlendirilen, teknolojiye bağımlı Y kuşağından gençlerle anlaşmazlığa düşer.

Tanıtımı:

19 Şubat- Tribes of Europa

Konusu:

Tribes Of Europa, gizemli bir felaketin ardından minik parçalara bölünen Avrupa’da geçiyor ve kıyamet sonrası atmosferde sağ kalmaya çalışan üç kardeşin hikayesini konu ediyor. 

Tanıtımı :

19 Şubat- I Care A Lot

Konusu:

Son derece başarılı bir yasal vasi olan Marla Grayson’a odaklanıyor. Marla’ nın kanunları kendi yararına, müvekkillerinin ise zararına kullanmakta üstüne yoktur. Fakat bir gün kendisi için mükemmel bir müvekkil seçtiğini düşündüğü anda hiç olmadığı kadar yanılır. Çok geçmeden dış görünüşün ne kadar yanıltıcı olabileceğini öğrenir.

Tanıtımı:

23 Şubat- Pelé

Konusu:

Ender bulunan arşiv görüntüleri ile özel röportajları bir araya getiren bu belgesel, güzel oyunun simgesi hâline gelen futbol efsanesi Pelé’nin anısını yüceltiyor.

Tanıtımı:

26 Şubat- Senin İçin Çıldırıyorum

Konusu:

Birlikte geçirdikleri çılgın gecenin ardından Adri, Carla’yı tekrar görmek için tek çaresinin onun kaldığı psikiyatri kliniğine hasta olarak yatmak olduğunu fark eder.

28 Şubat-Orange is the New Black

Konusu:

New York City’de yaşamakta olan biseksüel kadın Piper Chapman’ın etrafında gelişen olayları kapsamaktadır. Piper yaklaşık olarak on yıl önce üniversitede iken tanıdığı uyuşturucu satıcısı olan bir kız arkadaşı Alex Vause yüzünden tesadüfen 15 ay hapis cezası almaktadır. Bu sebep yüzünden planları bozulmuş olan Piper, nişanlısı Larry Bloom ile birlike New York City’deki yaşadıkları normal hayatını bırakıp hapishanede cezasını çekmeye başlamaktadır.

Dizide Piper, kız arkadaşı Alex ile aynı hapishaneye denk düşer ve bir süre sonra Alex ile yeniden bir araya gelirler. İkisi birlikte hapishanedeki diğer mahkumlar ile baş etmeye çalışırlar.

Vizyondan diğer haberler için tıklayınız.

Şubat 2021 Netflix Takvimi/Yorum Vizyon

Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum :)