Ocak 2021 Netflix Takvimi

Ocak 2021 Netflix Takvimi için kaydırınız.

1 Ocak Monarca ( 2. sezon)

Monarca dizi konusu;

Meksika milyarderlerin(elitlerinin) yolsuzluk, skandal ve şiddetle dolu dünyasına giren Ana Maria’nın 20 yılın ardından Meksika’ya dönüp sırlar ve yolsuzlukla dolu bu dünyada hayatta kalmak için verdiği mücadelesini konu alıyor.

2 Ocak / Yarış 3- (Asphalt Burning)

Konusu :

Roy, hayatının en zorlu araba yarışıyla yüzleşir. Roy, düğün gününde nişanlısı tarafından terk edilir ve Almanya’daki efsanevi Nürburgring’de kaçak gelini için yeni bir düşmanın savaşma meydan okumasını kabul eder. Roy, nişanlısı Sylvia’nın kalbini kazanmak için bu zorlu aşamayı kazanmak zorundadır.

3 Ocak / Anne With An “E”

(Final sezonu)

Konusu :

Daha sonraları yaşadığı yetimhanede yaşanan bir karışıklık sonucu kendini Green Gables kasabasında Cuthbert kardeşlerin yanında bulan Anne, nihayet sıcak bir yuvaya kavuşur

7 Ocak / Pieces of a Woman

Konusu:

Doğum sırasında çocuğunu kaybeden bir kadının hayatına odaklanıyor. Bebeğinin yasını tutan kadın, bir yandan yaşadığı acı ile yüzleşmeye çalışırken bir yandan da kocası ve annesi ile ilgili yaşadığı sorunların üstesinden gelmeye çalışır.

8 Ocak / Azizler

Konusu:

Taylan Biraderler ile Bir Başkadır dizisine imza atan Berkun Oya’nın senaryosunu kaleme aldığı Azizler, orta yaşlarına geldiğinde sevmediği bir işte çalışan, ev hayatı kocasının beş parasız kalması sonucu yanına taşınan kız kardeşi ve ailesi sebebiyle çekilmez bir hâl alan ve dört yıllık ilişkisinin artık bir sona geldiğine inanan Aziz’in, bu bunaltıcı döngüden çıkmaya çalışırken başından geçenleri konu ediniyor.

8 Ocak/ Lupin

Konusu:

Arsen Lupen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

13 Ocak /Night Stalker(Bir seri katili yakalamak)

Konusu:

Amerikan tarihinin en kötü şöhretli seri katillerinden birinin yakalanıp adalete teslim edilmesinin gerçek hikayesini anlatıyor.

15 Ocak /Disenchantment (3. Sezon)

Konusu:

Bentwood Prensi Guysbert ile evlenmekten vazgeçen Prenses Bean kendisini farklı bir dünyanın içerisinde bulur. Düğün töreninden kaçan prenses kendi kaderini çizmek için sarayından çıkarak gerçek dünyaya adım atar.

15 Ocak/Grace and Frankıe (6.sezon)

Konusu:

Eşleri tarafından terk edilmiş iki kadının yeni bir dostluk kurarak ilginç bir o kadar komik yaşamını anlatmaktadır. 6. Grace başarılı bir kozmetik şirketinin emekli patronu ve Frankie resim öğretmenliği yapan biraz tuhaf tipli hippi bir kadındır.

17 Ocak / Sex Education (2.Sezon)

Konusu:

Oldukça içine kapanık bir çocuk olan Otis, okulun ezik denilen tiplerindendir. Seks terapisti olan anne ve babası sayesinde seks konusunda oldukça bilgili olan Otis, bu bilgiyi okulun sıradışı kızı Maeve’in teklifi ile değerlendirmeye başlar.

21 Ocak/ Menajerimi Arayın (Call My Agent)

Konusu:

Paris oyunculuk ajansı ASK, mali yıkımla karşı karşıyadır. Şirketin kurucusu Samuel Kerr, Brezilya’daki tatili sırasında ölünce, yeni yatırımcı arayışına girilir. Ajansın menajerleri bu süreçte yıldız müşterilerini memnun etmek ve şirketlerini ayakta tutabilmek için büyük bir mücadeleye girişir.

22 Ocak/ Winx Efsanesi: Kader

Konusu:

Öbür Dünya’da Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden beş perinin yetişkinliğe geçiş yolculuğunu konu alıyor. 

24 Ocak/ Chilling Adventures of Sabrina

Konusu:

Sabrina kendi ikili benliği ile bağdaşmaya çalışır. Yarı cadı yarı ölümlü bir hayat süren Sabrina, kendisini tehdit eden şeytani güçlere karşı savaşırken bir yandan da ailesi ile uğraşmak zorunda kalır.

26 Ocak/ Snowpiercer (2.sezon)

Konusu:

Bong Joon Ho’nun 2013 yılında çevirdiği ilk İngilizce film olan Snowpiercer, dünyanın bir buz küresine dönmesinden yedi yıl sonra yeryüzünde yaşayan son insanların 1.001 vagonlu trendeki hiç bitmeyen yolculuğunu anlatıyor.

27 Ocak/ 50m2

Konusu:

Hayatını patronunun pis işlerini yaparak kazanan ve bir gölge gibi yaşayan tetikçi, yeni vefat etmiş bir terzinin oğlu zannedilince bu kimliğe bürünmeye karar verir.

27 Ocak / Penguin Bloom

Konusu:

Hayatı mahvolmuş gibi görünen bir kadının ihtiyacı olan umudu ve amacı ailesinin sevgisinde ve iyileşme sürecindeki bir kuşta bulmasının ardından yaşanan yenilenmeye dair müthiş ve gerçek bir öykü.

29 Ocak / Gerçek Hazine

Konusu:

Yaz tatilini Hawaii’nin küçük bir adasında geçiren Brooklynli iki kardeşin kayıp bir hazineyi bulmak için çıktıkları macera, kökenleriyle bağ kurmalarını sağlayacaktır.

29 Ocak / The Dıg

Gerçek bir hikayeye dayanan film, John Preston’un II.Dünya Savaşı olaylarından kısa bir süre önce geçen bir hikayeyi konu alacak.

31 Ocak/BoJack Horseman (6.Sezon-2.Kısım)

Konusu:

90’larda ünlü bir televizyon oyuncusu iken şimdilerde yıldızı sönmüş bir atın, Hollywood’da tekrar üne kavuşma çabalarını ve çevresiyle etkileşimini konu alıyor.

Ocak 2021 Netflix Takvimi ‘ni sizler için derledik.

Dizi öneriler için tıklayınız.

Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum :)