Nisan 2021 Netflix Takvimi | İki yerli yapım geliyor.

Nisan 2021 Netflix Takvimi 🔻

Friends -1 Mart (Tüm sezonlar)

Dizinin Konusu:

ABD 📍

1994-2004 / Komedi🎀

10 sezon- 237 Bölüm🎈

20’li yaşlarda hepsi birbirinden farklı karakterde olan 3 kadın ve 3 erkek karakterden oluşan New York’ta yaşadıkları hareketli, komik, eğlenceli ve hayat dolu maceraları konu alıyor.

The Serpent-2 Nisan

Dizi Konusu:

The Serpent 1970’li yıllarda Güneydoğu Asya’da Batılı turistlerin peşine düşen bir seri katilin hikayesini konu ediniyor.

🍁Dizide sürpriz bir oyuncu da yer alıyor. Başarılı oyuncu İlker Kaleli dizide ‘Vitali Hakim’ adlı bir turiste hayat veriyor.

Concrete Cowboy-2 Nisan

Konusu:

Idris Elba’nın başrolünde yer aldığı Concrete Cowboy, Kuzey Philadelphia’da yüz yılı aşkın bir geleneğe sahip “kent kovboyu” kültür ve hayatını benimseyen babası Harp’ın yanına yaz tatili için gelen 15 yaşındaki Cole’un , kendisine bir yabancı gibi gelen babası, içine girdiği yeni toplum ve yaşadığı sosyal adaletsizler üçgeninde kendini var etme mücadelesini anlatıyor.

Nisan 2021 Netflix Takvimi

Snabba Cash:Kolay Para – 7 Nisan

Konusu:

🚩Senarist Oscar Söderlund ve yazar Jens Lapidus’un künyesine isimlerini yazdırdıkları yeni dizinin hikayesi, film serisinde olduğu gibi Jens Lapidus’un çok satan roman serisinden uyarlanmıştır.

💰Hırslı bir iş kadını , çekici bir çete infazcısı ve sorunlu bir genç, imkansız gibi görünen tekinsiz bir servet arayışında bir araya gelir.

Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?- 9 Nisan

Konusu:

Film 1948 yılında İstanbul’da üstün zekalı bir çocuk olarak dünyaya gelen Gülseren’in ailesiyle birlikte bulunduğu çevreye ayak uydurabilme çabalarını anlatırken diğer yandan da Türkiye’nin bir dönemine ayna tutuyor.

Film hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Thunder Force- 9 Nisan

Konusu:

Süper güçlere sahip kötülerin insanlara korku saldığı bir dünyada normal insanlara güç vermenin yolunu bulur. Fakat bilim insanı Emily Stanton yanlışlıkla en iyi arkadaşını bu güçlerle donattığında, bu iki kadın ilk süper kahraman takımını oluşturur. Thunder Force adını verdikleri bu takım kötülüklerle savaşmalı ve Chicago’yu Kral’ın ellerinden kurtarmalıdır.

Aşk ve Canavarlar-14 Nisan

Aşk ve Canavarlar

Konusu:

Hayallerindeki kız ile birlikte olabilmek için canavarlarla dolu kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Dad Stop Embarrassing Me – 14 Nisan

1 sezon 8 bölüm

Konusu:

Bekar bir baba olmak hiç de kolay değildir. Bu durum bir kozmetik fabrikasının sahibi olan Brian için de geçerlidir. Brian’ın genç kızı Sasha, artık onun yanında yaşamaya başlar. Yeni hayatına alışmaya çalışan Sasha bu sırada yaşının beraberinde getirdiği sorunlarla boğuşur. Kızını anlamaya ve ona yardımcı olmaya çalışan Brian ,bu süreçte baba olmanın ne demek olduğunu anlar.

Kaçak Yolcu-22 Nisan

Konusu:

Mars’a doğru yol alan üç kişilik ekip, kaçak bir yolcunun gemideki herkesin hayatını riske atmasıyla son derece zor bir seçim yapmak zorunda kalır.

David Attenborough : Gezegenimizden Bir Yaşam -22 Nisan

Konusu:

Bir belgesel yayıncısı, tabiat alanlarının kaybının yasını tutmak ve gelecek için bir vizyon sunmak üzere kendi hayatını ve Dünya’nın tarihini anlatıyor.

Gölge ve Kemik-23 Nisan

Konusu:

Yetim bir asker olan Alina Starkov’ un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor. Fakat bunu açığa çıkardığında karanlık güçleri karşısında bulur.

Fatma-27 Nisan

Fatma/Netflix

Netflix’in yeni yerli yapım dizilerinden Fatma psikolojik drama türünde .

Konusu:

Fatma sıradan bir temizlikçidir. Fatma’nın kocası ise , hapishanedeki cezasını çektikten sonra tahliye edilir. Tahliyesinden kısa bir süre sonra ortadan kaybolur. Fatma onu aramaya başlar. Fakat bu arayış, Fatma’nın birini öldürmesi ile sonuçlanır Cinayetten sonra hayatta kalabilmek için öldürmeye devam etmesi gerektiğini fark eden Fatma, üzerine düşeni yapar ve kocasını aramaya devam eder.

##Tanıtımı henüz yayınlanmadı.##

İnstagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın 😍

https://www.instagram.com/yorumvizyon/

Nisan Netflix Takvimini sizler için derledik. İyi seyirler dileriz.🌺

Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum :)