Mart 2021 Netflix Takvimi | İzlemeye değer içerik var mı?

Mart 2021 Netflix Takvimi👇👇👇

1 Mart – Biggie: I Got A Story To Tell

Konusu:

İlk kez yayınlanan görüntüler ve derin röportajlar içeren Netflix orijinal belgeseli Notorious B.I.G.’nin dümencilikten rap kralı olmasına giden yolculuğunu ve hayatını ekranlara taşıyor.

3 Mart- Moxie

Konusu:

Özgüveni yüksek yeni arkadaşından ve annesinin ve annesinin asi geçmişinden ilham alan 16 yaşındaki utangaç bir kız okuldaki cinsiyetçiliğe isyan eden bir dergi çıkarır.

5 Mart-Sentinelle ( Nöbetçi)

Fransa-2021

Aksiyon-macera

1 saat 20 dakika

Konusu:

Ateş hattındaki travmatik bir görevin ardından eve gönderilen iyi eğitimli bir Fransız asker , kız kardeşine saldıran adamı yakalamak için ölümcül yeteneklerini kullanır.

12 Mart- The One( Gerçek Aşk)

Konusu:

Kusursuz bir eş bulmanın yolunu keşfeden bir ekipte yer alan DNA araştırmacısı , yepyeni ve cüretkar bir çöpçatanlık hizmeti kurduğunda aşk ile yalanlar birbirine girer.

12 Mart- Kağıttan Hayatlar /Paper Lives

Konusu:

Film İstanbul’un eski bir mahallesinde yaşayan Mehmet isminde bir genç(Çağatay Ulusoy) ile çocukluğundan beri aynı mesleği yaparak hayatını kazanan Tahsin Baba ve 8 yaşındaki bir çocuğun hayatına odaklanıyor.

Mehmet’in yine kağıt topladığı bir gün en yakın arkadaşı olan Gonzales’in çuvalından Ali isminde 8 yaşında bir çocuk çıkar. O çocuğun hayatına girmesi ile Mehmet bambaşka biri olur. Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken Mehmet ve Ali arasında güçlü bir bağ oluşur

12 Mart- Love Alarm(2.Sezon)

Konusu:

Yakınlardaki bir ondan hoşlandığında kişiye haber veren bir uygulamanın olduğu bir dünyada Kim Jojo, kişisel sorunlarıyla başa çıkarken genç yaşta aşkla tanışır.

12 Mart- Yes Day ( Her Şeye Evet)

Konusu:

Çocuklarına genelde hayır diyen bir anne ve baba , bir günlüğüne onların en çılgın isteklerine bile evet demeye karar verir.

16 Mart-Waffles ve Mochi

Konusu:

Başrolünde eski ABD başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama’nın yer aldığı çocuk dizisi.

Meraklı kuklalar Waffles ve Mochi dünyayı dolaşarak yiyeceklere ve kültürlere dair mucizeleri keşfediyor.

18 Mart-Get the Goat/Cabras da Peste(Keçiyi Kaçırma)

Konusu:

Şehrin sevilen maskotu olan Celestina adlı keçinin peşine düşen iki bahtsız polis, azılı suçlularla karşı karşıya gelince boylarından büyük bir işe kalkıştıklarını anlar.

19 Mart-Sky Rojo

Konusu:

Geçmiş travmaların izlerini taşıyan üç kadın, bir genelevdeki ölümcül olayların ardından muhabbet tellallarından ve onun adamlarından kaçarak çılgın bir maceraya atılır.

24 Mart: Who Killed Sara ?

Konusu:

Kız kardeşinin öldürülmesiyle haksız yere suçlandığını kanıtlamaya ve intikam almaya kararlı olan Alex, gerçek faili bulmaktan çok daha fazlasını ortaya çıkaracak.

25 Mart- Caught by a Wawe ( Aynı Dalganın İçinde)

Konusu:

Sicilya’da doğan masum bir yaz aşkı ,oğlanla kızın vaktinden önce büyümesine neden olan üzücü bir aşk hikayesine dönüşür.

26 Mart-The Irregulars(Sherlock Holmes spin- off dizisi )

Konusu:

Victoria dönemi Londra’sında yaşayan sıradışı bir grup genç Dr. Watson ve karanlık iş ortağı Sherlock Holmes için birtakım doğaüstü suçları çözmeye çalışır.

Bu arada Netflix Türkiye üyelik ücretlerine zam yaptı.
Daha önce 17.99 TL temel paket 26.99 TL’ye
29.99 olan standart paket 40.99 TL’ye
41.99 olan özel paket ise 54.99 TL’ye çıkarıldı.

Vizyona dair diğer haberler için tıklayınız.🦋

2 Responses to “Mart 2021 Netflix Takvimi | İzlemeye değer içerik var mı?”
    • Lavinia Mart 10, 2021

Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum :)