İzlenme rekoru kıran Lupin’den ikinci sezon açıklaması

Lupin Hakkında :

2021-Fransa

Suç/Gizem/Dram

1 Sezon- 5 Bölüm

İmdb : 7.6

Netflix

Lupin Konusu:

Assane Diop annesini kaybetmiş babası ile birlikte Paris’te yaşamaktadır. Babası zengin ve güçlü bir ailenin şoförlüğünü yapar.Fakat Assane ve babasının hayatı bir iftira ile altüst olur. Babası üzerine atılan hırsızlık suçu yüzünden intihar eder.

Assane ise yıllar geçmesine rağmen babasına hayatına mal olan iftirayı asla unutmaz. Babasının intikamını almaya karar verir. Amacını gerçekleştirmek için ise çocukluğundan beri okuduğu ve hayran olduğu Arsene Lupin’i ilham alır.

Lupin Oyuncuları:

Omar Sy : Assane Diop

Nicole Carcia : Anne Pellegrini

Clotilde Hesme : Juliette Pellegrini

Ludivine Sagnier : Claire

Antoine Gouy : Benjamin Ferel

Soufiane Guerrab : Youssef Guedira

Shirine Boutella : Lieutenant

2.sezon gelecek mi?

Bildiğimiz gibi dizi Ocak ayında yayınlandığı günden bu yana Netflix’te en çok izlenen dizilerden oldu. Dizi oldukça beğenildi ve 5 bölüm olunca tadı damağımızda kaldı. Hemen yeni sezon gelecek mi sorusunun cevabı aranmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde dizinin yeni bölümleri ile ilgili bir açıklama yapıldı. Lupin 2021’in yaz aylarında devam bölümleri ile tekrar izleyici karşısına çıkacak. Başrolde yine Assane Diop’u canlandıran Omar Sy olacak. Ayrıntılar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Lupin dizi yorumu :

Uzun zamandır kaliteli yapımların yer alamadığından şikayet ediyordum. Blog yazılarımda da sık sık Netlix’in gelişigüzel iş yapmasını sürekli eleştiriyordum.Bu anlamda bir istisna olarak karşımıza güzel bir dizi çıktı sonuçta :Lupin

Kitaptan da ilham alınarak zekice kurgulanmış ufak ufak heyecan ve aksiyon sahneleri gayet güzel olmuş. Dizinin 5 bölüm olması kalitesini yeterince gösteriyor bence. Emek verildiği belli.Haftasonu eve kapandığımız şu günlerde güzel vakit geçirmenizi sağlayacak akıcı bir dizi.

Dizide Assane’ in zeki karakteri bana La Casa de Papel’in Profesörünü hatırlattı. Profesör o diziye ne kadar yakışıyorsa Assene de bu diziye o kadar yakışmış. Uzun zamandır izlediğim en güzel dizilerden birisi .Size de tavsiye ederim sıkılmadan keyifle izleyeceksiniz. Bu tarz yapımlardan hoşlanıyorsanız Sihirbazlar Çetesi filmini de izlemenizi öneririm.

En son Togo filmini bu kadar övmüştüm herhalde 😂

Diziye puanım : 7/10

Diğer yapancı dizi yazılarım için tıklayınız.

İnstagram hesabımızı takip ettiniz mi ? 👇

https://www.instagram.com/yorumvizyon/

2 Responses to “İzlenme rekoru kıran Lupin’den ikinci sezon açıklaması”
  1. Senarist Ahmet Piranoğlu Şubat 5, 2021
    • Lavinia Şubat 5, 2021

Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum :)