Hızlı ve Öfkeli 9 için geri sayım başladı

Hızlı ve Öfkeli 9 için geri sayım başladı.

Hızlı ve Öfkeli 9 Hakkında:

ABD-2021 (Nisan)

Aksiyon,macera

3 saat-8 dakika

Hızlı ve Öfkeli 9 için geri sayım başladı. Peki konusu ne olacak?

Dominic Toretto’nun artık tek önceliği oğlu Brian’ı korumaktır. Oğlu ve Letty ile birlikte sakin bir yaşam süren Toretto, istese de geçmişinden kurtulamaz. Bu kez geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Toretto, siber suçlu Cipher ile birlikte çalışan kardeşi Jakob’a karşı savaşmak zorunda kalır.

Hızlı ve Öfkeli 9 uzayda mı geçecek?

Intertainment Weekly ile yaptığı röportajda Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızı Vin Diesel’e filmin uzayda geçme olasılığı soruldu ve yanıtı son söylentileri ne doğruladı ne de yalanladı.

Burada spoiler yok. Justin [Lin] ‘in alışılmışın dışında düşünen yönetmenlerden biri olduğunu söyleyeceğim. Ben hiçbir şeyi geride bırakmazdım ve hikâyeye dahil edilmesi makul olan şeyle baştan sona oynayacak.”

Seride Lettie karakterini canlandıran Michelle Rodriguez uzay dedikoduları kendisine sorulduğunda kaçamak da olsa bir cevapla haberleri doğruladı. Rodriguez soruları şu şekilde yanıtladı:

“Hadi ya, nasıl öğrendiniz? Ne oluyor görüyorsunuz değil mi? Kamera arkasındaki insanlar konuşmaya başlıyor. Bir film yayınlanmayınca böyle şeyler ortaya çıkıveriyor işte. Bunun bilinmemesi lazımdı. Yani en azından ben uzaya gidecek kadar şanslı değildim ama bir kadın yazar getirdik ve çok sevgi gösterdik bu film için. Justin Lin’e teşekkür etmek gerek. Bu filmde kızlara biraz daha odaklanabildik. Bunun film çıktığında da belli olacağından umutluyum.

Açıklamalardan anladığımız kadarıyla tüm oyuncular uzay sahnelerinde olmasa da izleyenleri heyecanlı dakikalar bekliyor.

Dwayne Johnson neden filmde değil?

Hızlı ve Öfkeli serisi giderek genişleyen ve yan projelerle de desteklenen bir seri. Bu anlamda son yıllarda Dwayne Johnson, Jason Statham ve Idris Elba’nın rol aldığı Hobbs and Shaw‘ı izlemiştik. Spin off projeleri arttıkça ana filmden azalmalar oluyor doğal olarak. Bu sebepten Dwayne Johnson Hızlı ve Öfkeli 9 filminde olamayacağını şu sözlerle açıkladı.

“Hızlı ve Öfkeli serisi için planımız her zaman bu dünyanın büyümesi ve genişlemesi yönündeydi. Hızlı ve Öfkeli 9 filminin çekimleri için hazırlıkla son hız devam ediyor ve biz bu hikayeye dahil değiliz. Henüz onuncu filmde ne olur, bilmiyorum. Her şey mümkün. Çünkü Hobbs ve Dom arasında hala bitmemiş bir mesele var.”

6. filmin sonunda Han’ın öldüğünü düşündüğümüz kaza sahnesini görmüştük. Peki Han 9. filmde nasıl geri döndü?

Vizyondan diğer haberler için tıklayınız.

Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum :)