Gerçek Hayat Hikayesinden Esinlenen Yeni Dizi “Camdaki Kız” başlıyor.

Camdaki Kız Hakkında :

🌺 1 Nisan’da Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak.

Dizinin uluslararası başlığı “Chrysalis” olacak

Dizi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’ nun aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. Son zamanlarda ülkemizde oldukça popüler olan başka dizilerin hikayeleri de Gülseren Budayıcıoğlu’na aittir. (Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Doğduğun Ev Kaderindir)

Dizinin Masumlar Apartmanı ile benzerlikler taşıyacağı söyleniyor.

Bu diziler izleyiciler tarafından beğeni ile takip edilmekte. Sosyal medyada da oldukça kalabalık bir hayran kitlesine sahip. Bunun verdiği cesaretle olsa gerek bir dizi daha yapmaya karar vermişler.

🌷Camdaki Kız dizisinin ilk tanıtım çekimleri İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilmiştir.

🌼Dizi çekimleri için ise Cihangir semtinde bir apartman kiralandı. Bunun dışında çekimler Beyoğlu ve Tarlabaşı çevresinde gerçekleştirilecek.

Camdaki Kız dizisinin konusu ise şöyle ;

Nalan ,sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan,dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evliliğin arifesinde bulur. Nalan ve Sedat geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek , umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; bir zaman sonra hayatları gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız Tanıtımları:

Oyuncu Kadrosu:

Burcu Biricik : Nalan

Feyyaz Şerifoğlu : Sedat Koroğlu

Devrim Yakut

Hande Ataizi : Canan

Merve Polat

Selma Ergeç : Selen Koroğlu

Hamza Yazıcı

Şerif Erol

Tamer Levent

Tuğrul Tülek

Nihal Menzil

💮Vizyona dair diğer haberler için tıklayınız.

📍 İnstagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın 🙂

Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum :)