Barbaros dizisi ne zaman başlıyor?

Barbaros dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin oyuncu kadrosu ve Barbaros dizisine dair tüm detaylar ;

Kısa süre önce Engin Altan Düzyatan’ ın yer alacağı yeni tarih dizisi Barbaros için geri sayım başladı. Diriliş Ertuğrul dizisinde büyük bir hayran kitlesi yakalayan oyuncunun yeni projesi de oldukça ses getireceğe benziyor.

ES Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini ise Taylan kardeşler ,senaryosunu ise Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz kaleme alıyor.

TRT’de yayınlanması beklenen dizinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu oldu. Son gelişmeleri sizler için derledik.

Dizinin Konusu :

Dizi Osmanlı Devleti’nin Akdeniz’de bulunan birçok devlete karşı büyük üstünlük kurmasını sağlayan Kaptan-ı Derya Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatı ve deniz maceralarını konu alacak.

Oyuncu Kadrosu:

Dizide başrol oyuncusunun kim olacağı merak konusuyken gözler Çağatay Ulusoy’a çevrilmiş ve kendisine teklif gittiği yönünde haberler çıkmıştı. Dizi için özellikle kilo alarak hazırlanmaya başlayan oyuncunun neden ayrıldığı da merak konusu oldu. Diziden ayrılan ünlü oyuncunun, koronavirüs salgını ve platoların hazırlık sürecinin uzaması sebebiyle bu kararı aldığı öğrenildi.

Bu ani karar ile gözler Diriliş Ertuğrul dizisinde hayran kitlesini uluslararası düzeye taşıyan Engin Altan Düzyatan ile anlaşmaya varıldı.

Diğer bir isim ise Sen Anlat Karadeniz’in beğenilen oyuncusu Ulaş Tuna Astepe. Diziye henüz karakteri belli olmasa da dahil olan son isim Erhan Ünlütürk. Kendisi en son Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminde rol almıştı.

Dizi ne zaman yayınlanacak?

Dizinin pandemi sebebiyle uzun süredir çekimlerine başlanmadığı hatta iptal edildiği yönünde çıkan dedikodular çıkmıştı. Tam yayın tarihi henüz belli olmamakla birlikte dizi için dev bir bütçe ayrıldığı ve titizlikle çalışmaların yürütüldüğü söylentiler arasında.

Mart ayında çekimlere başlayacak olan dizinin deniz sahnelerini ve bazı özel aksiyon kısımlarını Mısırlı yönetmen Adel Adeeb yönetecek.

Yeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.😉

Vizyondan diğer haberler için tıklayınız.

Bir Yorum to “Barbaros dizisi ne zaman başlıyor?”
  1. Ahmet Piranoğlu Ocak 23, 2021

Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum :)